SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/012 | 4024 Debrecen, Irinyi u. 1.

Intézmény logo

Debreceni SZC Irinyi János Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. ápr. 27.


Irinyi

  Az Irinyiben tanulnak az ország legkiválóbb hentes és pék szakemberjelöltjei!

  Két második és egy első hellyel zártuk az idei Szakma Sztár Fesztivált.

  Az Irinyiben tanulnak az ország legkiválóbb hentes és pék szakemberjelöltjei!

  Iskolánk csapata izgalmas napokon van túl. Két év kihagyás után 2022. április 25-27. között újra megrendezte a Szakma Sztár Fesztivált a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. A rendezvényen 86 szakmában több mint 200 tanuló versenyzett, illetve szakmai és szórakoztató programok is várták az érdeklődőket budapesten, a Hungexpo területén.
  Iskolánk három tanulójáért is izgulhattunk a versenyen, illetve kiállítóként is megjelentünk, hiszen a Húsipari termékgyártó standot intézményünk rendezhette be.

  A versenyen diákjaink kiváló eredményt értek el, hiszen a Húsipari termékgyártó Szakma Kiváló Tanulója Versenyen Kovács János első, Piroska Dániel Ferenc második helyezést ért el, a Pék Szakma Kiváló Tanulója Versenyen pedig második helyezett lett Lakatos Alex tanulónk.

  Szeretettel gratulálunk diákjainknak és felkszítő oktatóinknak! Büszkék vagyunk rátok!

  A rendezvényről meséljen az alábbi videó-és fotóválogatás:

  GALÉRIA

  Szakma Sztár Fesztivál

  DSC_0164.jpg
  DSC_0389.jpg
  DSC_0145.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Pályaorientációs nap Hajdúhadházon

  Pályaorientációs nap Hajdúhadházon

  Iskolánk 2024. június 18-án a hajdúhadházi Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda pályaorientációs napján mutatta be a képzési kínálatát a hadházi refi diákjainak. Köszönjük a lehetőséget!

  2024. jún. 19.


  DSZC Irinyi

  Kimagasló eredmény a labdarúgó bajnokságon

  Kimagasló eredmény a labdarúgó bajnokságon

  Nagy Fruzsina, iskolánk 9.a osztályos tanulója az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei labdarúgó bajnokságán a Balmazújvárosi FC-vel az U15 és U17 kategóriában is I. helyezést ért el, két aranyérmet elhozva. Gratulálunk!

  2024. jún. 19.


  DSZC Irinyi

  Képzőművészeti, irodalmi és zenei tehetségfejlesztéstől volt hangos az Irinyi

  Képzőművészeti, irodalmi és zenei tehetségfejlesztéstől volt hangos az Irinyi

  A Debreceni SZC Irinyi János Technikum a Nemzeti Tehetség Program NTP-TEHETSEG-23-0104 azonosító számú pályázatának keretein belül „Képzőművészeti, irodalmi és zenei tehetségígéretek komplex fejlesztése” címmel a korábbiakhoz hasonlóan a 2023/2024-es tanévben is tehetséggondozásra és alkotásra koncentráló programot valósított meg, melynek záró rendezvényét június 14-én tartották.

  2024. jún. 18.


  DSZC Irinyi


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Irinyi János Technikum

  4024 Debrecen, Irinyi u. 1.

  Telefon: +3652/533-748 (Iskolai ügyintézés)

  E-mail: titkarsag@irinyi-debr.edu.hu

  OM azonosító: 203033/012

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002421


  2024Debreceni SZC Irinyi János Technikum