SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/012 | 4024 Debrecen, Irinyi u. 1.

Intézmény logo

Debreceni SZC Irinyi János Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. ápr. 27.


Irinyi

  Az Irinyiben tanulnak az ország legkiválóbb hentes és pék szakemberjelöltjei!

  Két második és egy első hellyel zártuk az idei Szakma Sztár Fesztivált.

  Az Irinyiben tanulnak az ország legkiválóbb hentes és pék szakemberjelöltjei!

  Iskolánk csapata izgalmas napokon van túl. Két év kihagyás után 2022. április 25-27. között újra megrendezte a Szakma Sztár Fesztivált a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. A rendezvényen 86 szakmában több mint 200 tanuló versenyzett, illetve szakmai és szórakoztató programok is várták az érdeklődőket budapesten, a Hungexpo területén.
  Iskolánk három tanulójáért is izgulhattunk a versenyen, illetve kiállítóként is megjelentünk, hiszen a Húsipari termékgyártó standot intézményünk rendezhette be.

  A versenyen diákjaink kiváló eredményt értek el, hiszen a Húsipari termékgyártó Szakma Kiváló Tanulója Versenyen Kovács János első, Piroska Dániel Ferenc második helyezést ért el, a Pék Szakma Kiváló Tanulója Versenyen pedig második helyezett lett Lakatos Alex tanulónk.

  Szeretettel gratulálunk diákjainknak és felkszítő oktatóinknak! Büszkék vagyunk rátok!

  A rendezvényről meséljen az alábbi videó-és fotóválogatás:

  GALÉRIA

  Szakma Sztár Fesztivál

  DSC_0164.jpg
  DSC_0389.jpg
  DSC_0145.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  2. Nyílt nap I 2023

  2. Nyílt nap I 2023

  Nagy érdeklődés kísérte iskolánk második nyílt napját is december 5-én, ahol intézményünk remek hangulattal és változatos, informatív tájékoztatókkal várta a pályaválasztás előtt álló diákokat és szüleiket. A látogatók nem csupán megismerkedhettek képzéseinkkel, hanem megismerhették a szakmákhoz tartozó karrierlehetőségeket is.

  2023. dec. 5.


  DSZC Irinyi

  Erasmus+ Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban

  Erasmus+ Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban

  A Debreceni SZC Irinyi János Technikum sikeresen teljesítette az Erasmus+ 2020-1-HU01-KA102-077859 azonosító számú, „Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban” elnevezésű pályázatban foglaltakat, melynek projektzáró rendezvényét 2023. november 13-án tartották.

  2023. nov. 28.


  DSZC Irinyi

  1. Nyílt nap I 2023

  1. Nyílt nap I 2023

  Óriási érdeklődés övezte iskolánk november 8-ai nyílt napját, ahol intézményünk remek hangulattal és interaktív programokkal várta a pályaválasztás előtt álló diákokat és szüleiket. A látogatók nem csupán megismerkedhettek képzéseinkkel, hanem kipróbálhatták magukat szakmáinkban is. A rendezvény lehetőséget teremtett arra is, hogy partnercégeink közül a DVSC Kézilabda Kft. szakmai vezetője és játékosai, a Hotel Platán és a Soós Pékség egy-egy vezetője, valamint a Hajdúhús 2000 Kft. gyakorlati oktatója tájékoztassa leendő diákjainkat és szüleiket a náluk zajló duális képzésről és a különböző karrierutakról.

  2023. nov. 8.


  DSZC Irinyi


  Partnereink

  • Mátyás Sütő Kft.
  • Hajdúhús 2000 Kft.
  • Debreceni Sportiskola
  • Soós Pékség
  • Auchan
  • HBZ
  • Balmaz Sütőde Kft.
  • Bodogán Kft.
  • PIRAMIS SÖR Logisztikai és Kereskedelmi Kft.
  • Böszörményi Cipó Pékség KFT
  • Pékház Sütőipari KFT
  • Hajdúsági Sütödék Kft.
  • Nádudvari Élelmiszer KFT.
  • MMXH Lakberendezési Korlátolt Felelősségű Társaság
  • PLB-MEDÁL Fitness Szolgáltató Kft.
  • Bro'z Debrecen
  • AVE Ásványvíz Zrt.
  • "Mesterlevél" Ágazati Képzőközpont
  • NEOPAC
  • Csokonai Étterem
  • Hotel Platán
  • Hotel Lycium
  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Debreceni SZC Irinyi János Technikum

    4024 Debrecen, Irinyi u. 1.

   • Telefon: +3652/533-748 (Iskolai ügyintézés)

    E-mail: titkarsag@irinyi-debr.edu.hu

    OM azonosító: 203033/012

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002421


   2023Debreceni SZC Irinyi János Technikum